O nas

Nowoczesne czy klasyczne? Minimalistyczne czy efektowne? Meble mogą mieć różny charakter, ale jedno pozostaje niezmienne: muszą być praktyczne i solidne. Tylko wtedy będą służyć przez lata i pozwolą doskonale zorganizować domową przestrzeń. Projektując i tworząc meble dla naszych Klientów zawsze kierujemy się tą zasadą.

W MebloRand stawiamy na łączenie funkcjonalności z wysoką estetyką i ponadprzeciętną jakością wykonania. Specjalizujemy się w tworzeniu mebli kuchennych. Nasze projekty zawsze odzwierciedlają potrzeby Klientów. Tym, co nas wyróżnia, jest umiejętność słuchania. Nie proponujemy rozwiązań chwilowo modnych czy najdroższych, ale wyłącznie

Od lat udowadniamy, że wysoka jakość może być dostępna za rozsądną cenę. Dzięki temu wielu naszych Klientów cieszy się dziś meblami kuchennymi, które wcześniej były poza ich zasięgiem. W MebloRand wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom – znając możliwości finansowe Klientów potrafimy stworzyć projekt, który zachwyci, a jednocześnie nie nadszarpnie domowego budżetu.

Stworzyliśmy własny system produkcji, co w połączeniu z wieloletnimi kontaktami z dostawcami pozwala nam oferować niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości. Wciąż wprowadzamy nowe wzory, obserwujemy branżowe trendy i sami je wyznaczamy. Możemy przygotować praktycznie dowolny projekt, idealnie dopasowany do wyobrażeń Klientów, ich budżetu oraz domowych warunków.

Zapraszamy do współpracy!

Spełnij swoje marzenia o idealnej i funkcjonalnej kuchni szytej na miarę Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami