Szafy przesuwne (zabudowy wnęk)

Praktyczność połączona z wysoką estetyką – takie są nasze szafy suwane. Tego typu meble doskonale sprawdzają się w organizacji przestrzeni. Szafy suwane oferują mnóstwo miejsca, jednak same nie zabierają go w nadmiarze. Dzięki szerokiej palecie wykończeń i systemów przesuwnych każdy może wybrać szafę idealnie dopasowaną do jego wnętrza.

MebloRand projektuje i tworzy szafy suwane wysokiej jakości do przechowywania ubrań, dokumentów, sprzętów, mniejszych i większych drobiazgów. Wszystkiego, co nie powinno pozostawać na widoku.

Projektujemy szafy suwane w różnych rozmiarach i w dowolnych kształtach oraz wykończeniach. Meble możemy dopasować do charakteru konkretnego pomieszczenia i zaaranżować przestrzeń, która z uwagi na nietypowy kształt pozostaje niewykorzystana. To bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie na poddaszach.

Zapraszamy do poznania naszej oferty szaf suwanych i obejrzenia przykładowych projektów. Gwarantujemy darmową wycenę oraz krótkie terminy realizacji.

Zobacz przykładowe realizacje zabudowy wnęk.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.