O firmie

Nowoczesne czy klasyczne? Minimalistyczne czy efektowne? Meble mogą mieć różny charakter, ale jedno pozostaje niezmienne: muszą być praktyczne i solidne. Tylko wtedy będą służyć przez lata i pozwolą doskonale zorganizować domową przestrzeń. MebloRand projektując i tworząc meble dla swoich Klientów zawsze kieruje się tą zasadą. Zapraszamy do poznania nas bliżej.

W MebloRand stawiamy na łączenie funkcjonalności z wysoką estetyką i ponadprzeciętną jakością wykonania. Specjalizujemy się w tworzeniu mebli kuchennych. Nasze projekty zawsze odzwierciedlają potrzeby Klientów. Tym, co nas wyróżnia, jest umiejętność słuchania. Nie proponujemy rozwiązań chwilowo modnych czy najdroższych, ale wyłącznie te, które naprawdę sprawdzą się w kuchniach Klientów.

Od lat udowadniamy, że wysoka jakość może być dostępna za rozsądną cenę. Dzięki temu wielu naszych Klientów cieszy się dziś meblami kuchennymi, które wcześniej były poza ich zasięgiem. W MebloRand wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom – znając możliwości finansowe Klientów potrafimy stworzyć projekt, który zachwyci, a jednocześnie nie nadszarpnie domowego budżetu.

Stworzyliśmy własny system produkcji, co w połączeniu z wieloletnimi kontaktami z dostawcami pozwala nam oferować niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości. Wciąż wprowadzamy nowe wzory, obserwujemy branżowe trendy i sami je wyznaczamy. Możemy przygotować praktycznie dowolny projekt, idealnie dopasowany do wyobrażeń Klientów, ich budżetu oraz domowych warunków.

MebloRand zapewnia swoim Klientom:

  • Projekty kuchni (kuchnie na wymiar)
  • Projekty szaf przesuwnych (zabudowy wnęk)
  • Dostęp do najlepszych materiałów
  • Precyzyjne pomiary, dzięki czemu gwarantujemy wykonanie kuchni czy zabudowy dostosowanej do Państwa oczekiwań
  • Wysoką kulturę montażystów
  • Porządek zarówno podczas montażu, jak i po jego zakończeniu
  • Inspiracje i porady techniczne

MebloRand jest kompleksowym wykonawcą mebli na zamówienie. Pomagamy aranżować przestrzenie naszych Klientów według ich marzeń oraz możliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.